Kodulehe kaasajastamine (visuaal ja süsteem) WordPress baasil(e)

Mõned aastad tagasi toimunud uuendused HTML ja CSS’i valdkonnas, muutsid lehtede stiili palju atraktiivsemaks võrreldes 5-10 aasta taguse ajaga, kus lehed olid pamiselt staatilised ning ilma sujuvalt liikuvate elementideta. Kui konkurendi lehte nähes tekib tunne, et „võibolla vajaks ka enda leht veidi värskendamist?“, siis selle tarbeks ongi see teenuspakett välja mõeldud.

Mida „Kodulehe / E-poe kaasajastamise“ teenus endas sisaldab?

Oleme spetsialiseerunud ainult WordPress sisuhalduse arendustele ja seega võite olla kindlad, et leht on kaasaegsele süsteemile ja korrektselt üles ehitatud. Võttes aluseks uusima WordPress süsteemi ning kaasagse Theme’i (valmiskujunduse, mille isikupärastame lähtuvalt olemasoleva kodulehe visuaalist, koos mõnede elementide kaasajastamisega/lisamisega), suudame pakkuda väga mitmesuguseid lahendusi kõigi valdkondade ettevõtetele.

Lühidalt teenusest:
– Valime vanalt lehelt välja mõned elemendid – Logo, värvilahendus või muu, mis meile/kliendile meeldib – ning struktureerime lehe kaasaegsesse võtmesse (sh sisu struktureerimine, sest aastatega on tavaliselt kliendil tekkinud soov ka lisada inot) ja ehitame WordPress baasil uue lehe (ka vanemad WordPress lehed ehitame uuesti);
– Valime Teile välja sobiva kujunduslahenduse; (kui leiame enda baasist sobiva, on tasuta / Aga alati vaatame ka ringi tasulisi uusi, sest see 50-75€ investeering ideaalse Template’i leidmisele ei ole töö kogumahtu arvestades nii suur, sest see jääb ikkagi aastateks.
Mozilla Firefox HTTP vs HTTPS erinevus– Lisame uue kodulehele HTTPS toe (roheline Secure üleval nurgas). Ainsaks eelduseks on see, et Let’s Encrypt sertifikaat on serverimajutaja juures võimalik tasuta luua (TASUTA on pea kõigis: Radicenter, Virtuaal, Zone, Veebimajutus jne).
– Kaasajastatud + HTTPS toega kodulehega asendame Teie praeguse kodulehe serveris ära ning pakume ka 3 kuud Süsteemihaldust (moodulite ja süsteemi uuendamine) hinna sees.*

* 90% kasutajatest ise Update nuppu ei vajuta edasi ja väga hullu pole. Aga kui SEO on oluline ja soovite olla pidevalt uusimate standardite järgi Google poolt indekseeritav, siis on see soovituslik.

Hinnas sisalduv tehniline pool (meie nö Default süsteem – kõigil süsteemidel olenemata lisafunktsionaalsusest):

  1. WordPress sisuhaldus + WPML moodul *
  2. Kodulehe optimeerimise ehk SEO võimalused (ilusad URL’d – https://www.kodulehe-aadress.ee/kontaktid; unikaalsed pealkirjad igale lehele – “Kodulehe kaasajastamine (visuaal ja süsteem) WordPress baasil(e) – WP Eesti spetsialistid aitavad!”; unikaalsed kirjeldused igale lehele, mida kuvatakse otsingumootorites lehe kirjeldusena – nt avalehele “WordPress kodulehe tegemine, kodulehe optimeerimine otsingumootoritele. Kodulehe ja e-poe süsteemi ja visuaali kaasjaastamine – WP Eesti WordPress terviklahendused.”
  3. Lühikoolitus iseseisvaks kodulehe haldamiseks + juhised edasiseks optimeerimiseks (mida jälgida sisutekstide sisestamisel)
  4. Google Analytics analüüsiprogrammi Default seadistamine kodulehele
  5. Vajalike pluginate installeerimine ja seadistamine SEO seisukohast sh Google Webmaster Tools’ga ühendamine
  6. Turvalisuse tõstmine (iThemes Security)
  7. Automaatsete varukoopiate seadistamine kodulehele (Updraftplus PRO)
  8. Kontaktivormi moodul kodulehele (soovi korral ka läbi lähe nt küljepaneeli või jalusesse)
  9. Kõik tehtud kodulehed on mobiilisõbralikud!

* Kodulehe süsteem sisaldab ka WPML keeltemoodulit, et kodulehe süsteemi oleks võimalik tõlkida (nt Search asemel Otsi, Home asemel Avaleht jne). Lisakeeli ei pea tellima.

Kui soovite midagi enamat, kui praegusel kodulehel olemas on (funktsionaalsuse ja sisu poolest)

Ümbertegemise teenuse hind sõltub ka soovitud lisadest (kui palju lisafunktsionaalsust uuele kodulehe soovite), kuid enamasti jäävad lisad vahemikku 50-150€. Alati on võimalik neid hiljem ka lisada. WordPress on enim arendatud platvorm maailmas (nii tasuta kui ka tasulised moodulid), mistõttu tasub ainult uurida ning ilmselt on lahendus kusagil juba selle tarbeks loodud ja ei pea hakkama kallist erilahendust arendama vaid saab kvaliteetse klientitoega valmislahenduse soetada, mis kordades odavam.

Samuti on võibolla aastate jooksul tekkinud ideid, mida sooviks kodulehe lisada, kuid ei ole võimalik või päris täpselt ei oska neid ka välja kirjutada. Lühidalt on olulised punktid välja toodud siin või pikemalt leiad ülevaate siit (al punktist Sobiva Template’i valimine). Kui tahta kodulehte ka struktuuriliselt muuta, siis kindlasti võiks eelnevalt põhjaliku ettevalmistuse ära teha.

Saatke meile infopäring koos kodulehe aadressiga ning saadame Teile enda visiooni uuest lehest. Kui meie idee meeldib, siis võibolla saame sealt edasi kodulehe tegemise osas koostööle – kui ka uut lehte arendama kohe ei hakka, siis infopäring ei maksa Teile midagi.

Siin on üks näidis (Enne / Pärast)